Škatulata "hejbejte se"

23. září 2018 v 15:49
Asi před čtyřmi lety jsem Vojtíkovi do pokojíčku pořídila skříňku z boxy, do kterých se daly krásně uklidit (naházet) hračky a vmžiku bylo uklizeno. Jenže postupem času tenhle prostor nějak přestával stačit a tak Honza u kamaráda truhláře objednal něco podobného na zakázku, jen ve větším provedení. Originál byl z Ikey, ale větší nedělají. Korpus z masivu jsme si tedy nechali vyrobit, boxy kloupili normálně tam. Boxy čekaly ve sklepě až nadejde jejich čas. No a ten nastal včera.

Truhlář dorazil v 11 hodin, kdy se zrovna vzbudil Daník. Ten strejdovi se vším pomáhal. Hlavně mu bral metr, tyčky a utahovačku, protože svítila lépe, než ta jeho dětská.
Strejda projevil velikou trpělivost s malým pomocníkem. Až jsem se divila. No krotili jsme ho, to zase jo.

Výsledkem je, že kluci v pokojíku mají nově 13 boxů v úhledném policovém systému a "stará" police byla přestěhována do obýváku, kde také plní svůj účel.

Jsem zvědavá, jak se změna bude líbit Vojtíkovi. Věděl o tom sice, ale nový kus nábytku, ani boxy ještě neviděl. Vrátí se od táty až večer, tak bude překvápko.Prozatím super schovka pro Daníka


A strejdo, ještě tam to přivrtej!!!


Hotové dílo
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 23. září 2018 v 21:22 | Reagovat

Tak přesně podobné, snad ne tak hluboké mají mladí na hračky pro děti. Je to praktické, ale časem se pomíchají i ty hračky-stavebnice. Vypadá to moc hezky.

2 Týna Týna | Web | 24. září 2018 v 9:48 | Reagovat

[1]: pomíchání mi nevadí, stavebnice u nás do těhle boxů nepatří, mají tam jen auta a jiné hračky, nebo teď tam nemají nic, musí si to zabydlet, aby věděli co tam mají

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama